بانک کتاب بلیط قطار رزرو هتل بتن آماده خرید چای موزیک تور روسیه تور مالزی تور مالزی
بستن تبلیغات [X]
باغ گیچی با پروژه های بژک و هنرمند ایزابلا کتییر گسترش می یابد : سوفی وبلاگ مد


نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

باغ گیچی با پروژه های بژک و هنرمند ایزابلا کتییر گسترش می یابد

برای هر کسی که قدرتمند به گسل مجازی حداکثری آلساندرو میشل است - و به همین ترتیب، مانند همه، مکان مناسبتری برای پرداختن به احترام از باغ گیچی در فلورانس وجود ندارد. از آنجایی که مجله ی ژانویه از آنچه گوچی مؤسسه شده بود (جالب توجه به Uffizi)، این نمایشگاه-فضا-meeting-osteria-meetets-shop تبدیل به یک گیلاس Gucci شده است. این شب، شبهای نخستین شب در پیتی اومو به پالازو دلا مورنزیا خرد شده بود تا آخرین عناوین گوچی را به نمایش بگذارد.

همانطور که ماریا لوئیزا فریسا تعریف کرد، دو اتاق به همکاری عالی Michele با 2017 با Björk در ویدیوی خود برای "دروازه" اختصاص داده شده است. در اینجا شامل دو لباس طراحی شده Michele، یکی از ستاره های شگفت آور Split از Lurex و organza است که بیش از 500 ساعت ساخته شده است، بقیه یک قطعه صورتی باند است که توسط اگزیستانسیالیست elfin در این ویدئو پوشیده شده است، به علاوه کفش های Gucci، یک ماسک قالب ریزی شده از نظر جیمز مری و دیگر مواد منبع.

اتاق دوم دوم ارائه یک فیلم جدید نصب شده توسط گروه هنر ایتالیایی Zapruder است که معادل یکی از 12 وظایف هرکول به کشتی رقابتی. این دومین بخش از مجموعه ای بود که ابتدا در مجله Gucci Garden در آخرین تکرار Pitti Uomo در ماه ژانویه نشان داده شد.

از دانته تا دانپن دن از طریق کوکو کاپیتان، یکی از جدیدترین چیزهایی که در مورد عمل مایکل اتفاق می افتد، حس دموکراسی مشترک است. امشب اوج خود را فراتر از Björk به 23 ساله بریتانیا هنرمند ایزابلا Cotier، که ارائه سرد Gucci باغ - منحصر به فرد همکاری sweats، hoodies، totes و تس در فضای پایین طبقه ارائه شده است. این ها شامل نقاشی های خطی هشت گواش رنگی هستند که توسط Cotier درست شده در فلورانس، یک شهر که در آن تحصیل کرده و به طور مرتب به دوستانش می آید، طراحی شده است. او از سری او از پرتره گفت: "این کار با این شخصیت Flora آغاز شد. من او را در کافه دیدم، و او شروع به رقص کرد، و متوجه شدم او یک بالن بازنشسته است. من شروع به جمع آوری این شخصیت ها کردم و برای پیدا کردن آنها به مکان هایی مانند بازار Sant'Ambrogio رفتم. این مربوط به این شخصیت ها و بی نظمی آنهاست. قطعا این نگرش در ایتالیا در مورد آرامش و نگرانی در مورد خودشان است. "

او افزود: "من واقعا خوش شانس بودم. آلساندرو کار من را دید و او در تماس قرار گرفت و گفت: «آیا دوست دارید با هم کار کنی؟» من مثل آن بودم که اجازه دهید در مورد آن فکر کنم. »

با تصاویر فریبنده و فانتزی رنگی Björk، باغ گیچی همچنان شکوفا می شود.


[ بازدید : 5 ] [ امتیاز : <-PostVote-> ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]
[ يکشنبه 20 خرداد 1397 ] [ 20:53 ] [ sophie ]